czwartek, 3 października 2013

Jesień :)

I przyszła w końcu jesień :)
Wszędzie o niej pełno w telewizji w prasie i internecie. Zauważyłam że bardzo dużo ludzi pisze negatywnie o tej pięknej porze roku.
Czemu... ??
Przecież jest otoczona pięknymi kolorami które się zmieniają w słońcu. Ziemia nam daje pyszne przysmaki takie jak dynia,  grzyby czy piwa,  gruszki i jabłka. Przecież można tyle zrobić smakołyków :) A pozatym to właśnie w tedy nigdzie nie gonimy.  To teraz możemy spokojnie usiąść w wygodnym fotelu obejrzeć dobry film czy przeczytać książkę. Wypić spokojne pyszna herbatę z miodem i impirem albo pyszna naleweczke :) Nie trzeba biec na plaże jak latem żeby korzystać z słońca żeby leżeć plackiem i się opalac.  Nawet jak popada to można nałożyć gumaki i pójść do lasu,  pozbierać kasztany kolędzie czy piękne liście.  Za niedługo będą święta i znów gonitwa bo trzeba prezenty bo trzeba coś upiec,  kupić najpiękniejsza choinkę wymyśleć sylwestra,  kreacje itp
Więc popatrzcie jaka to piękna pora roku gdzie można spokojnie posiedzieć, podumac, odpocząć. A tak jeszcze to jesień jest piękna w otoczeniu gór :)

1 komentarz: