piątek, 24 stycznia 2014

Poznań

Poznań to stolica Wielkopolski. Tam na rynku koziołki o 12:00 się trykają .
Kiedyś w tym mieście się uczyłam , mieszkałam i zaczęliśmy wspólne życie z Kuba. A teraz przyjeżdżamy tu do mojej starszej siostry- Aga i brata -Wojtek który zaczął studiować.
W Hannoverze mieliście 10 stopni na plusie a jak wyjechaliśmy w podróż okazało się że w Polsce w końcu przyszła zima i nie taka lekka . No i gdy przejechaliśmy 50 km trasy zaczęło być już widać śnieg i czym dalej to coraz więcej i coraz to zimniej . Antosia jak zatrzymaliśmy się na postój szalała jak durna na tym śniegu . Na szczęście dotarliśmy cali i zdrowi ale padnięci .

Tu u siostry zawsze jest chillaucik :) taki strasznie pozytywny . No ale matka i tak nie może cały czas się obijać i choć bardzo zimno za oknem to i tak poszła do fryzjera i do okulisty. Na szczęście wróciła szczęśliwa a u okulisty dostała receptę na okularki . W końcu będę mogła więcej pisać i czytać na blogach. Najgorsze jest to ze jak mam je na nosie to Jaś się mnie boi i panicznie płaczę :( ale będzie musiał się przyzwyczaić do innej matki – do matki w okularach .
Żeby za bardzo nie przeszkadzać cioci i wujkowi w pracy dziś wyszliśmy z dziećmi do bardzo pozytywnego miejsca do Karmelkowo . Kurde tak pięknie kolorowo- cukierkowo. Tu znajdziecie więcej na ich temat Tosia była na początku zmieszana bo nie wiedziała co to jest a później szczęśliwa i chętnie poszła do pani robić lizaka . A jak wróciła to wszystkim chętnie opowiadała co i jak . Tak że polecam podejść tam z dziećmi .

A patrzcie jaki piękny maja wieszak na kurtki . Fajnego można wykorzystać stare male kredki.
Niestety ja straciłam głos i okropnie się czuje, niestety nie znam przyczyny tego . Jutro i tak o 12;00 będziemy z Tosia w Pracownia Gauganek i będziemy świetnie się bawić z innymi dziećmi i rozmawiać z innymi mamuśkami blogującymi.

Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://calyswiatija.blogspot.de/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

2 komentarze: