sobota, 18 stycznia 2014

1%


1% na pewno każdy wie co to jest . Od jakiegoś czasu rozliczając się w Polsce możemy sami przekazać jeden procent swoich zarobków dla kogoś potrzebujące mu .
I ja tu was zachęcam do przekazania dla słodkiej rocznej Zosieńki. 
Kasię mamę Zosieńki znam niestety tylko wirtualnie Poznaliśmy się na jednej z pozytywnych grup na Facebooku . Kasia jest młoda dziewczyna która pod swoim serduszkiem nosiła Zosieńkę . Urodziła się Zosia i okazało się że ta bezbronne mała istotka jest chora i od samego początku będzie musiała ciężko pracować.  Później niestety to wszystko przerosło tatusia Zosi i niestety opuścił dziewczynki. Kasia z Zosia zostały same choć maja rodziców dziadków i przyjaciół ale potrzeba troszkę więcej Potrzeba dla Zosi pieniążków na rehabilitacje która pozwoli jej dobrze funkcjonować. Z tego co wiem to mala robi duże postępy a ostatnio się okazało że potrzebuje okularków na oczka.   Więcej o Zosi i jej chorobie przeczytacie Tu
A mam nadzieje ze Kasia się nie obrazi za wstawienie tych pięknych filmików Tu można zobaczyć piękną Zosie w obiektywie fotografa. A tu pierwsze urodziny Zosi i finał akcji która wymyśliła Natasza na jednej z grup na Facebooku. Widać że ludzie są naprawdę wielcy i jak trzeba to pomogą :) I wierze w to że teraz tez wiele pomoże tym jednym procentem.

A ja będę miała przyjemność już w następna niedzielę poznać osobiście te dwie fajne mordki :) już nie mogę się doczekać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz