sobota, 15 marca 2014

Karnawal

Gdzieś ktoś napisał, powiedział że w Polsce zajadamy się na tłusty czwartek paczkami i faworkami a w Niemczech się organizuje wielkie zabawy i przemarsze na mieście.
  

 Jednak u nas też były paczki ale niestety nie sami piekliśmy ale nie były aż takie źle :)

 

A tu już przemarsz uliczny w centrum miasta. W Niemczech jest modne takie uliczne zabawy . Jada  w tym rożne ugrupowania w przebraniach i nie tylko idą jada samochodami lub na rożnych platformach gra muzyka i jest wielka radość i uśmiech u każdego :) A najlepsze jest to że rzucając w tłum cukierkami i rożnymi łakociami . Dzieci maja radochę jak muszą to łapać ale nie tylko dzieci :) 
Jasiu był najlepszy zasną przy tym całym hałasie i muzyce a spiąć łapał cukierki do wózka . Tak naprawdę to same mu wpadały :)
A tu już foto relacja z balu karnawałowego u Tosi w przedszkolu . W tym roku panie wymyśliły że bal będzie rodzinny. No i był rodzice się poprzebierali przygotowali smakołyki i nawet bawili się z dziećmi . Pierwsza z imprez przedszkolnych na której było milo i wesoło.   


Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://calyswiatija.blogspot.de/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz